КРИТЕРІЇ НАДАННЯ ДОПОМОГИ

БФ Gate to Ukraine надає допомогу сім’ям з неповнолітніми дітьми, які проживають на прифронтових територіях та у зонах активних бойових дій, або були змушені покинути свої домівки через військову агресію росії.

Пріоритет надається заявкам, які коректно зазначили особисті дані у Google-формі (це потрібно для ідентифікації особи заявника). 

Ми надаємо допомогу відповідно до можливостей та ресурсів фонду. Завдяки Вашим відгукам про отриману допомогу ми маємо можливість залучити більше небайдужих людей з-за кордону, які бажають допомогти українцям.

Сім’я – це батьки/хтось один з батьків та дитина/діти (віком до 18 років), які проживають разом.
Сім’ї, до яких входять сестри, брати, бабусі, дідусі та інші родичі – це окреме домогосподарство (сім’я/родина), за винятком, коли особи похилого віку (60+) є опікунами неповнолітніх дітей.

ХТО МОЖЕ ПРЕТЕНДУВАТИ НА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ?

Сім’ї з неповнолітніми дітьми (7)
Сім’ї з неповнолітніми дітьми (6)
Сім’ї з неповнолітніми дітьми (8)

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Для подачі заявки необхідно заповнити  google-форму або форму-запит на нашому сайті. 

Для ідентифікації особи потрібен стандартний набір документів:  паспорт, РНОКПП (податковий номер), свідоцтво про народження дітей. Також потрібно надіслати довідку ВПО (за наявності)  і/або інші документи, що підтверджують категорію вразливості Вашої родини.

Документи необхідні для ідентифікації особи.

Ми не зберігаємо і не поширюємо приватну інформацію наших заявників.

Після перевірки заявки всі дані видаляються.

Існує декілька причин:

  • Заявник/ця не відповідає критеріям відбору (не має дітей до 18 років; не є ВПО або не проживає в зоні активних бойових дій/на прифронтових територіях);
  • Не надано необхідні документи для ідентифікації особи;
  • Відсутність актуальної фотографії родини (актуальне фото родини – це фотографія, зроблена протягом останнього року, на якій присутні всі члени родини заявника); 
  • Заявник/ця підтримує країну-агресора;
  • Заявник/ця проживає на тимчасово окупованій території, що унеможливлює доставку (це стосується ЛИШЕ гуманітарної допомоги, це НЕ стосується грошової допомоги);
  • Заявник/ця проживає за межами України;
  • Заявник/ця використовує заборонені в Україні ресурси для подачі заявки, наприклад: mail.ru, (Указ Президента України №133/2017 “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Заявку можна подати лише  1 раз.

Якщо Ви не можете надіслати заявку, це означає, що ми набрали достатню кількість родин для відправки допомоги і поки що форма для подачі заявки неактивна.

Ми надаємо допомогу відповідно до можливостей та ресурсів фонду. Форма-запит відкривається за умови наявності таких ресурсів.

Про відкриття форми ми повідомляємо у наших соціальних мережах.

Ні. Заявки приймаються та обробляються лише через заповнення google-форми або форми на нашому сайті.

Співробітники фонду контактують через e-mail переважно для уточнення даних. Це означає, що Ваша заявка знаходиться в черзі на отримання допомоги. За умови надання Вами необхідної інформації, ми надішлемо Вам допомогу першочергово (найчастіше це займає близько тижня; інформація стосується лише гуманітарної допомоги). 

Якщо у Вас виникають питання чи труднощі стосовно заповнення форми, Ви можете звернутися за електронною адресою maryna@gate.org

Надання згоди на оборобку та використання даних є обов’язковою умовою, згідно Закону України “Про захист персональних даних”. 

Зверніть увагу!