ЗГОДА НА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Увага! Коли Ви заповнюєте Заявку на нашому сайті, Ви автоматично надаєте згоду на обробку та використання персональних даних, а саме: 

1. Отримання Ваших персональних даних із Заявки:

Ми перевіряємо всю інформацію, яку просимо надати у Заявці,  зокрема особисті дані, такі як Ваші документи/посвідчення/тощо. Ця перевірка гарантує прозорість надання допомоги певним групам населення. 

2. Безпека:

Ми гарантуємо безпеку Ваших особистих даних та зобов’язуємось здійснювати всі необхідні заходи для запобігання несанкціонованому доступу до Ваших даних.

3. Використання даних: 

Ви маєте право відкликати свою згоду на обробку особистих даних, але лише до моменту безпосередньо отримання допомоги від Фонду. Після відкликання згоди Ви втрачаєте право на отримання допомоги від Фонду.

4. Погодження:

Надсилаючи нам Заявку, Ви погоджуєтесь з умовами, описаними в цьому документі.

Важливо! 

Будь ласка, зверніть увагу, ми використовуємо Ваші дані лише для підтвердження вас, як реальної особи. Фото/відео матеріали, а також Ваше ПІБ, можуть бути використані, як підтвердження того, що Ви отримали допомогу від нашого БФ або очікуєте на неї. Ми не публікуємо і не поширюємо Ваші документи/паспортні дані, а також не зберігаємо їх.

Якщо у вас є будь-які питання або зауваження щодо нашої політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою maryna@gate.org.

Дякуємо за довіру!